Parkovanie výhodne a bezpečne u nás

Úvod

Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na pracovnej ceste niekde v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu. Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút (cca 1200m) od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečujeme a to aj v nočných hodinách.


Prečo parkovať práve u nás?

Službu poskytujeme už viac rokov, takže máme skúsenosti s prevádzkou a potrebami klientov.

Ideálna poloha parkoviska. Prichádzate k nám zo smeru Trnava? Tak po opustení diaľnice prejdete 400m a po 50 tich sekundách ste u nás, teda skôr, ako by ste išli priamo na letisko. Na parkovisku máme veľký informačný panel s aktuálnymi odletmi a príletmi lietadiel, takže máte informácie o tom či let ide načas, mešká alebo bol zrušený, a tak tiež sú tam informácie o tom, či je už Vaša brána otvorená, uzavretá alebo lietadlo už odletelo. V prípade, ak neodlietate z letiska, ale chcete z nášho parkoviska pokračovať do mesta využitím MHD, tak máte k dispozícii podrobný aktuálny prehľad odchodov prípadne meškanie autobusov z najbližšej zastávky MHD.

Transfer na letisko Bratislava a späť realizujeme komfortným 9-miestnym mikrobusom, takže odvezieme celú posádku Vášho automobilu naraz, vrátane Vašej aj nadrozmernej batožiny. Vozidlá pre transfer na letisko Bratislava sú trvale k dispozícii na parkovisku. K dispozícii máme dva priestranné mikrobusy, takže na rozdiel od konkurencie, vieme realizovať prepravu aj väčšieho počtu osôb naraz.  Poplatok za odvoz na letisko Bratislava a späť je 2,-€.

V prípade potreby Vám zabezpečíme aj transfer pre max.4 osoby na Hlavnú železničnú stanicu Bratislava, Trnavské mýto (Dom odborov), autobusovú stanicu Mlynské Nivy, letisko Schwechat-Viedeň, prípadne aj na iné Vami požadované miesto. Cena za jednu jazdu v rámci Bratislavy je 10,-€, na letisko Schwechat-Viedeň 45,-€ a z letiska Schwechat-Viedeň na parkovisko 50,- € ( tejto cene je zahrnutý vjazd na parkovisko prílety letiska Schwechat a čakanie na klienta max.1 hod.). Požiadavku takéhoto transferu je potrebné uviesť pri vypisovaní rezervácie prostredníctvom nášho rezervačného systému. Vozidlo pre transfer bude pristavené na parkovisko na dátum a čas príchodu uvedený v rezervácii.

Parkovisko sa nachádza len 300m od obchodného centra IKEA, AVION a 30m od obchodného centra KORZO (len prejdete na druhú stranu ulice) a môžete si nakúpiť drobnosti, ktoré potrebujete so sebou na dovolenku alebo na cestu domov. My Vás s odvozom radi počkáme, kým si tieto drobnosti nakúpite. V obchodnom centre sú obchody ako napr. BILLA, TABAK, športové potreby a pod.

Ceny u nás sú prijateľné pre každého a v prípade, že ste u nás už v minulosti parkovali a rezerváciu si urobíte v dostatočnom časovom predstihu, tak je cena najnižšia v porovnaní so spoločnosťami, ktoré poskytujú podobnú službu. Naše ceny uvedené v cenníku sú konečné a nie sú zavádzajúce, ako niektorých iných spoločností. Urobte si rezerváciu a presvedčte sa sami. Cena, ktorú budete mať na potvrdení o rezervácii je pre nás záväzná a konečná. V prípade, ak je Váš prílet do Bratislavy meškajúci (z dôvodu zlého počasia, štrajku, technickej poruchy a pod.), tak do 24 hodín od pôvodne plánovaného príletu neúčtujeme žiadny príplatok k cene parkovania.

Kladieme dôraz na zabezpečenie Vášho vozidla, a to tým, že služba je na našom parkovisku 24 hodín denne, parkovisko je monitorované kamerovým systémom, akýkoľvek pohyb po parkovisku je signalizovaný obsluhe parkoviska, ktorá v prípade potreby môže aj zasiahnuť, a v neposlednom rade, auto vydáme len osobe, ktorá auto u nás zaparkovala. Areál prevádzkujeme vo vlastných priestoroch oplotených pevným betónovým nerozoberateľným oplotením. Ak chcete mať automobil v bezpečí aj voči poveternostným živlom, tak máme k dispozícii samostatné uzamykateľné garáže. Z dôvodu bezpečnosti ostatných vozidiel na parkovisko prijímame len vozidlá s rozmerom max. 2,3 x 4,8 m. Vozidlá s väčším rozmerom a ani dodávkové vozidlá nebudú prijaté na parkovisko ani s platnou rezerváciou. Disponujeme len štandardnými parkovacími miestami, ktoré nie sú vhodné na parkovanie takýchto nadrozmerných vozidiel. V prípade záujmu o parkovanie nadrozmerného vozidla kontaktujte našu obsluhu parkoviska na čísle +421248201344.

car charging icon 2png  Dobitie elektromobilu zdarma. Vlastníte elektromobil? Môžete si ho u nás počas Vášho parkovania dobiť. Je pre Vás na tento účel pripravená zásuvka 230V/16A. Nabíjanie je k Vašej batérii šetrné, pretože ide o pomalé nabíjanie nízkym prúdom. V prípade, ak nemáte vlastný adaptér, tak poplatok za nabíjanie je 15,- € (možnosť pripojenia konektoru Typu 1- Yakazi aj Typu 2- Mennekes našim káblom). V prípade, ak je Vaše vozidlo s konektorom typu CHAdeMO, CCS2 alebo Tesla Superchanger, tak je potrebné si priniesť vlastný nabíjací adaptér pripojiteľný do zásuvky 230V, pretože naše parkovisko nemá takéto káble k dispozícii. Nabíjanie elektromobilu je možné len na vonkajšom parkovisku (nie v garáži). V prípade potreby rýchleho nabitia batérie Vášho elektromobilu je v tesnej blízkosti parkoviska (500m) možnosť využitia rýchlonabíjacej stanice, kde si batériu môžete dobiť na 80% už do 1 hodiny. Viac informácií TU.

Ako si u nás môžete rezervovať svoje parkovacie miesto?

Individuálne prostredníctvom tejto webstránky, a to vypísaním formulára v sekcii REZERVÁCIA

Prostredníctvom našich zmluvných partnerov. V prípade, ak ste si svoj zájazd, let zakúpili u niektorého z našich zmluvných partnerov, tak si môžete parkovacie miesto rezervovať priamo u tohto predajcu.

Je možné parkovanie aj bez rezervácie?

Áno je to možné, ale túto možnosť Vám neodporúčame, nakoľko Rezervačný formulár musíte vypísať potom priamo na parkovisku a na základe tohto formulára Vám my musíme vystaviť potrebné doklady. Z tohto dôvodu dôjde k Vášmu zdržaniu. Pri parkovaní bez rezervácie negarantujeme voľné parkovacie miesto. Na parkovanie bez rezervácie sa vzťahuje osobitný cenník.

 

Ako za rezerváciu zaplatiť?

1. V hotovosti alebo platobnou kartou. Pri individuálnej rezervácii Vašu platbu uskutočníte pri príchode na parkovisko.

2. Prostredníctvom nášho zmluvného partnera. V prípade, ak ste si svoj zájazd, dovolenku zakúpili u niektorého z našich zmluvných partnerov, tak za rezerváciu parkovacieho miesta môžete zaplatiť priamo v jeho obchodnej kancelárii. Tento zmluvný partner za Vás vybaví aj všetky potrebné formality.

3. Prevodným príkazom. Platba vopred prevodným príkazom je finančne zvýhodnená oproti platbe v hotovosti na parkovisku. Podrobné informácie, ako rezerváciu zaplatiť prevodným príkazom dostanete emailom spolu s potvrdením o rezervácii po vypísaní rezervačného formulára. Ak chcete využiť platbu vopred prevodom, tak je nevyhnutné rezerváciu odoslať najneskôr jeden pracovný deň pred plánovaným príchodom na parkovisko. Pri rezervácii zaslanej v deň príchodu na parkovisko táto možnosť nie je k dispozícii.

Je možné zrušiť alebo zmeniť už zaslanú rezerváciu?

Áno je to možne, až do dňa príchodu na parkovisko uvedeného v Rezervačnom formulári. Bližšie informácie nájdete TU.

Potrebujete autosedačku pre Vaše dieťa?

Naša spoločnosť žiaľ v súčasnosti detskou autosedačkou nedisponuje. Z tohto dôvodu Vám odporúčame vyložiť batožinu a celú posádku priamo na letisku a potom prísť k nám s autom už len vodič, ktorého obratom odvezieme späť na letisko. 15 min.parkovania priamo pred odletovovým terminálom (parkovisko P1) je zdarma. Pri vjazde si vyberte z automatu pri rampe parkovací lístok a pri výjazde do 15 min. Vám bude umožnený bezplatný výjazd. Rovnaký postup treba zvoliť aj po prílete do Bratislavy, teda našim transferom sa privezie vodič na parkovisko a tento vodič si potom vyzdvihne posádku s dieťaťom a batožinou na letisku. V prípade potreby odvozu do mesta, alebo na letisko Viedeň nevieme zaručiť, že zmluvný prepravca disponuje v danom momente autosedačkou. V tomto prípade sa transfer realizuje tak, že pre odvoz dieťaťa bude použitá Vaša autosedačka, ktorú po odvoze dopravca bezpečne uskladní u nás a znova použije pri odvoze z mesta alebo z letiska Viedeň na naše parkovisko. Vaša autosedečka bude u nás uskladnená v bezpečí, nebude nikým iným použitá.

Ako nás nájdete?

Podrobnú mapu, ako sa k nám dostanete najdete v sekcii "MAPA". Keď už budete v blízkosti nášho parkoviska, tak sledujte navigačné tabule, na ktorých sú nasledovné symboly:

Ako sa dostať z parkoviska na letisko a späť?

V prípade Vášho záujmu zabezpečujeme aj službu transferu na letisko a späť. Po zaparkovaní auta na našom parkovisku Vás a Vašu batožinu odvezieme našim vozidlom na letisko. Po Vašom návrate z dovolenky alebo pracovnej cesty a po odbavení batožiny a ostatných formalít na letisku nám zavoláte na naše telefónne číslo +421 905 362041 a my Vás na letisku na dohodnutom mieste vyzdvihneme a privezieme späť na parkovisko. Transfer na letisko spolu s formalitami (úhrada, naloženie batožín, zaparkovanie vozidla) pri príchode na parkovisko trvá max. 30 min (ak nenastane nejaká nepredvídateľná udalosť, napr. dopravná nehoda, policajná uzávera, vplyv počasia a pod.).
Odporúčanie: V prípade, ak Vás cestuje viac osôb a máte väčšie množstvo batožiny, tak Vám odporúčame, v záujme rýchlejšieho odbavenia u nás, vyložiť posádku a batožinu na letisku  (15 min. parkovania priamo pred odletovým terminálom je zdarma) a k nám prísť len s autom a šoférom, ktorého obratom odvezieme späť na letisko. Rovnako aj pri prílete z dovolenky. Toto odporúčanie platí najmä v letnej sezóne, kedy vybavujeme väčšie množstvo klientov naraz. Viac informácií nájdete TU.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.