index

ÚVOD

Naša spoločnosť Vám ponúka možnosť parkovania Vášho automobilu v čase, keď ste práve na dovolenke alebo na pracovnej ceste niekde v zahraničí. Vaša cesta z domova na letisko v Bratislave tak môže prebehnúť v pohodlí Vášho vlastného automobilu. Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút (cca 1200m) od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečujeme a je bezplatný.

Prečo parkovať práve u nás?

Službu poskytujeme už viac rokov, takže máme skúsenosti s prevádzkou a potrebami klientov

Ideálna poloha parkoviska. Prichadzate k nám zo smeru Trnava? Tak po opustení diaľnice prejdete 400m a po 50 tich sekundách ste u nás, teda skôr, ako by ste išli priamo na letisko

Transfer na letisko a späť je už zahrnutý v cene a odvezieme Vás v ktoromkoľvek čase, pretože sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko realizujeme novým komfortným 9-miestnym mikrobusom, takže odvezieme celú posádku Vášho automobilu naraz, vrátane Vašej aj nadrozmernej batožiny.

V prípade potreby Vám zabezpečíme aj transfer na Hlavnú železničnú stanicu Bratislava, Trnavské mýto (Dom odborov), autobusovú stanicu Mlynské Nivy, prípadne aj na iné Vami požadované miesto. Cena za jednu jazdu v rámci Bratislavy je 10€ (vrátane DPH) a požiadavku takéhoto transferu je potrebné uviesť, pri vypisovaní rezervácie, do kolónky "Poznámka". V období od 1.1.2016 do 31.5.2016 zabezpečujeme transfer, na iné miesto ako je letisko, len v pracovné dni v čase 7:00-15:00. Transfer v iných dňoch a časoch je potrené telefonicky overiť na čísle +421 2 48201344.

Parkovisko sa nachádza len 300m od obchodného centra IKEA, AVION a 30m od obchodného centra KORZO (len prejdete na druhú stranu ulice) a možete si nakúpiť drobnosti, ktoré potrebujete so sebou na dovolenku alebo na cestu domov. My Vás s odvozom radi počkáme, kým si tieto drobnosti nakúpite. V obchodnom centre sú obchody ako napr. BILLA, lekáreň, športové potreby a pod.

Ceny u nás sú prijateľné pre každého a v prípade, že ste u nás už v minulosti parkovali, tak je cena najnižšia v porovnaní so spoločnosťami, ktoré poskytujú podobnú službu. Naše ceny uvedené v cenníku sú konečné a nie sú zavádzajúce, ako niektorých iných spoločností. Urobte si rezerváciu a presvedčte sa sami. Cena, ktorú budete mať na potvrdení o rezervácii je pre nás záväzná a konečná.

Kladieme dôraz na zabezpečenie Vášho vozidla, a to tým, že služba je na našom parkovisku 24 hodín denne, parkovisko je monitorované kamerovým systémom, akýkoľvek pohyb po parkovisku je signalizovaný obsluhe parkoviska, ktorá v prípade potreby može aj zasiahnuť, a v neposlednom rade, auto vydáme len osobe, ktorá auto u nás zaparkovala.

U nás si možete na dovolenku alebo na cestu domov zakúpiť kávu a ďalšie nápoje za symbolické ceny.