CA - Transfer na letisko Bratislava

Dôležité pokyny a informácie pre cestovné agentúry


Pokyny pre transfer - letisko M.R.Štefánika - Bratislava

Transfer na letisko Bratislava musí byť objednaný pri vytváraní rezervácie. V období 1.6.2024 - 30.9.2024 nie je možné takýto transfer objednať dodatočne pri príchode na parkovisko.

V prípade, ak požadujete odvoz na letisko a späť zvoľte túto možnosť. Zvolením tejto možnosti budete mať odvoz zabezpečený. Automaticky je zabezpečený aj odvoz z letiska späť na parkovisko a nie je teda potrebné o takýto transfer znova žiadať. Pri príchode na parkovisko obdržíte parkovací lístok, na ktorom je uvedený telefón pre transfer (+421905362041). Po prílete z dovolenky alebo pracovnej cesty nám na toto číslo zavoláte a my Vás cca do 10 min. na autobusovej zástavke FLIXBUS č.2 vyzdvihneme. Volať treba až po kompletnom vybavení na letisku a vyzdvihnutí všetkej batožiny. Prepravné vozidlo nemôže na letisku čakať, a preto je dôležité, aby ste pri príchode už boli pripravení na odvoz. V prípade, ak máte špeciálnu požiadavku na transfer (preprava nadrozmernej batožiny, invalidného vozíka a pod.), tak toto uveďte do poznámky pri vypisovaní rezervácie. Poplatok 2,-€ je za prepravu všetkých osôb (max.5 osôb) na letisko Bratislava a aj späť na parkovisko po prílete.

Doba transferu z parkoviska na letisko je cca 10 – 20 min, v závislosti od dopravnej situácie. Poskytovateľ služby nezodpovedá za zdržanie spôsobené vyššou mocou alebo nepredvídateľnou situáciou ako sú napr. dopravná nehoda, neprejazdnosť komunikácie, policajná uzávierka komunikácie, veľký počet klientov v jednom čase a pod. Objednávateľ služby nemá nárok na náhradu škody spôsobenej zdržaním transferu z vyššie uvedených dôvodov.

Pre bezproblémový transfer je potrebné sa na parkovisko dostaviť min. 2 hodiny pred odletom (3 hodiny pri odletoch mimo EU).

ODPORÚČANIE: V prípade, ak Vás cestuje viac osôb a máte väčšie množstvo batožiny, tak Vám odporúčame, v záujme rýchlejšieho odbavenia u nás, vyložiť posádku a batožinu na letisku (15 min. parkovania priamo pred odletovým terminálom je zdarma) a k nám prísť len s autom a šoférom, ktorého obratom odvezieme späť na letisko. Rovnako aj pri prílete z dovolenky. Toto odporúčanie platí najmä v letnej sezóne, kedy vybavujeme väčšie množstvo klientov naraz. Ide len o odporúčanie, a v prípade požiadavky Vás odvezie aj všetkých.